fctsub
FISD Honor Rolls PDF  ICON_SEP Print ICON_SEP  E-mail
Written by Submitted   
DATE_FORMAT_LC2

Fairfield Elementary

 

A Honor Roll

1st Grade: Mariana Aguilera, Jantzen Allen, Dionicio Azuara, Layla Barrett, Landry Bayless, Lily Beaver, River Bonds, Bryson Bonner, Seth Bonner, William Bonner, Hannah Bosley, Charlee Brackens, Landon Caraway, Esteban Casas Limones, Evan Chavers, Aidan Cobb, Cameron Cockerell, Linsey Cockerell, Jonathan Collins, Cooper Craddick, Kayden Dallas, Destiny Dowell, Raymie Emmons, Jaci Eppes, Eric Escobedo, Abigail Freeman, Elizabeth Gallegos, Kaliyah Gasaway, Collin Glass, Anthony Griffin, Rowdy Hand, Archer Hardin, Rhiannon Hayle, Rylee Henderson, Allie Hughes, Justin Jauregui, Amaria Jones, Augustus Jones, Eashan Kalyanji, Emily Kent, Taryn Kleinert, Kennedy Lane, Cooper Lawley, Carolina Limones, Ruger Long, Bradley Mabry, Caden McCoy, Olivia McGee, Averi Minze, Madox Mitchael, Mabree Moore, Deyla Morgan, Joshua Owens, Caleb Parton, Bryant Pintor, Demetrio Reyes, Aiden Sleziak, Emma Smith, Avery Thaler, Peyton Turner, and Jake White.

2nd Grade: Callie Bailey, Braiden Barrett, Rynna Bonner, William Bonner, McKinna Brackens, Ledia Butler, Sydney Caraway, Ana Carreno, Cash Coleman, Seth Couture, Dennis Covert, Thania Davila, Emma Echols, Noe Espinoza, Lowgen Frasier, Caleb George, Haylee Granberry, Jacob Hagen, Justin Henderson, Alyssa Hernandez, Jordyn Hughes, Haley James, Jacey Jones, Roderick Jones, Emily Leatherman, Alyssa Markham, Samuel Marsters, Dalton McQuinn, Logan Noland, Nicole Pickering, Maya Polk, Riley Portillo, Paige Posey, Riley Ralstin, Dominick Reyes, Carter Richard, Arly Salazar, Jacob Schick, Alfred Serrato, Chasidy Starr, Tristen Stephenson, Dakota Swann, Jonathan Thomas, Ava Thompson, Jadyn Walker, Noah Wilson, and Katelyn Winters.

AB Honor Roll

1st Grade: Landry Acreman, Andrew Amparan, Riley Antley, Hunter Brooke, Colten Casey, Koby Clark, Ashston Coleman, Jamie Cunningham, Christian Davila, Guadalupe Davila, Jan Diaz, Monica Diaz, Aniya Grant, Adan Gutierrez, James Haden, Grayson Holcomb, Iyanna Hudson, Joseph Johnson, Tracy Johnson, Avan Knight, Alyssa Kocher, Joshua Larkin, Luke Leatherman, Brianna McDonald, Colton McSwane, Stephanie Mills, Miranda Morris, Kristavia Nelms, Adam Neptune, Chance Noland, Gabriel Ojeda-Arriaga, Michael Pickering, Kori Pillette, Kristy Ramirez, Joseph Ramirez Rangel, Kallie Richardson, Yayson Rodriguez, Kyler Schick, Tristan Schoeneberg, Kennedy Shelburne, Jade Sindelar, Jude Thomas, Samuel Webb Rivera, Cyniyah Wiley, and Brady Williams.

2nd Grade: Mireily Abad, Rylee Akins, Clayten Averhart, Nathan Bozeman, Shadasia Brackens, Arion Burley, Jalynn Calloway, Claire Carroll, Daniel Castaneda, Xochitl Chaidez, Shevy Edwards, Violeta Espinoza, remyah Gabriel, Jonathan Garcia, Madison Garcia, Kaitlyn Gilbert, Colton Harvell, Sadie Haydon, Trinity Little, Elijah Martin, Sebastian Matthews, Gilbrea McNeil, Blaise Monico, Danna Munoz, Bryson Nettle, Kevin Ramos, Erik Rodriguez, Dennise Salazar, Kaitlynn Shelburne, Kaitlyn Shepherd, Kara Shoemaker, Kathrine Silar, Richard Silar, Kaori Soukhavongsa, Kathryne Tanner, Charity Travis, Leslie Vaughn, and D’Artagnan West.

 

 

Fairfield Jr. High

 

A Honor Roll

3rd Grade: Bailee Acreman, Audrey Archibald, Madison Beasley, Tedi Rene Blassingame, Logan Charlson, Caleb Chase, Madison Clark, Kaden Crawford, Emori Davis, Nathaniel Dunlap, Chelsie Faughn, Carson Gallegos, Kamren Griffin, Myron Hackett, Josie Henson, Tate House, Makensy Isaacs, Jaycee Jobe, Leonard Jones, Jeremy Kilkenny, Emily Knight, Cameron Lane, Rachel Lewis, Jordan Maciel, Nicolas Martinez, Dylan Pickens, Ally Robinson, Karson Shipley, Monaysha Smith, Karley Thomassen, MaKayla Van, Carson Whiteside, Roman Williams, Maeci Wilson, and Yadira Yepez Alvarado.

4th Grade: Alexahin Abad Carmona, Dane Allman, Emily Chavers, Lauren Cochran, Keldon Conner, Kendal Crawford, Aaron Dotson, Savannah Ellis, Landen Espinoza, Malik Evans, Giovanni Gallegos, Hayden Hale, Laykin Harkcom, Harli Hunt, Bryson Kleinert, Erica McQuinn, Baylei Morgan, Frances Nelson, Laisha Noyes, Avery Peterson, Zachary Phillips, Will Prihoda, Katia Quezada Espinoza,Erivan Salazar Medina, Te’Yalla Simpson, Madison Thaler, Alyssa Thorne, Harpreet Walia, Rileigh White, Aynslie Whiteside, and Liam Williams.

5th Grade: Emily Bonner, Klay Bonner, Braden Bossier, Irelyn Brady, Tylie Bruce, Abbie Cunningham, Rebecca Dunlap, Nereyda Espinoza, Kalyn Ethridge, Dannielle Gilley, Tyler Haynes, Nikkita Ho, Jaylin Hughes, Payton Hughes, Sergio Izquierdo, William Jackson, Devin Johnson, Marissa Johnson, Brooke Leatherman, Merrianne Markham, Sarah McHenry, Erin Rachel, Caroline Richmond, Catherine Scott, Christopher Scott, David Thomas, Andrew Williams, and Lyndi Wilson.

AB Honor Roll

3rd Grade: Madisyn Adcock, Regan Antley, Brayden Bain, Michelle Castillo, Noah Clark, Abigail Cockerell, Cabe Collett, Cristian Cossey, Andrea Diaz, Breyanna Dowell, Breyunna Dowell, Diamonysha Durkee, Elida Espinoza, Hayden Frasier, Angel Gaitan, Anna Garcia, Ava Grecu, Ashleigh Harris, Tanaiya Harris, Michael Hicks, Matti Higgs, DeMarkus Hudson, Gracie Jones, Madison Jones, Clayton Krieg, Zachary Lewis, Kendon Majors, Carl Markham, Bosque Monico, Trevor Moore, Rafael Munoz, Chloe Murray, Adam O’Pry, Tristyn Peterson, Kyndal Pfleeger, Eli Pierce, Valeria Ramirez, Draydon Ratliff, Rachel Reyes, Nicolas Salazar, Alyson Sanchez, Talayah Smith, Anthony Tula, MaKenzie Van, and Logan Walker.

4th Grade: Kevin Andres, Chloe Bonner, Thomas Broussard, Robert Bruckner, Carson Carroll, Diana Castaneda, Michael Chaidez, Nicholas Cochran, Daniel Crouch, De’Anthony Durkee, Edwin Espinoza, Tye Farmer, Katherine Fierro, Caden Fryer, Alexandra Gallardo, Colton Granberry, Katy Grounds, Sheyla Hildalgo, Maria Ixtlahuaca, Haili Jordan, Evan Lamb, Neisa Lawless, Perla Lavario, Brian Long, Eric Lyle, Ruben Madera, Carson Moore, Ilse Michell Muniz, Hunter Noland, Jennifer Pina, Uriana Ramirez, Ashley Rodriguez, Cristal Rosales, Edward Sanchez, Andrew Smith, Tyler Smith, Noe Soto, Ke’Azia Thurman, Blain Tucker, Johnathan Vaughn, William Waggoner, Brooke Warren, Callie Wilkes, and Camii Wilson.

5th Grade: Justin Abram, Kayelee Adams, Zane Anderson, Sarah Autrand, Cameron Bain, Kody Beene, Veronica Beltran, Mary Boswell, Tori Boyd, Aidan Brackens, Matthew Carlson, Richard Charlson, Jada Clark, Sarah Cockerell, Randi Coffman, Sean Collins, Modesto Cortez, Christopher Cotton, Meeyah Davis, Glico Dudley, Laesha Elgueda, Raegan Emmons, Jazmin Espinoza, Naydelin Espinoza Molina, Joyce Ferguson, Jose Fierro Arreola, Kayla Grecu, Andy Guerrero, Daujah Hamilton, Daeja Harris, Robert Hendrix, Gage Hoover, Avi Hughes, Tristyn Kahrs, Angel Limones, Johnathan Losey, Kailee Marchand, Aaron Matsche, Cameron McVeay, LaDaniel McWilliams, Bailey Mills, Brazos Monico, Gary Nichols, Alexis O’Pry, Om Patel, Breanna Pilgreen, Amber Reid, Mason Roberson, Kaitlyn Rodriguez, Sierra Sanders, Jayden Shelton, Kaleb Shoemaker, Connor Smith, Jaylon Strawther, William Taylor, Lex Thompson, Ariana Thurman, Logan Todd, Clark Travis, Hannah Warren, Alonzo Welch, Zane Wetzel, ShaKeitha Wiley, Stetson Woody, and Randon Zeidler.

 

 

Fairfield Jr. High

 

A Honor Roll

6th Grade: Molly Allred, Avery Archibald, Bryan Baez, Kathryn Bogle, Deegan Brady, Alexandra Castaneda, Jackson Ezell, Ashlyn Garcia, Gregory Gibson, Jashaughn Hatcher, Liam Hayle, D’Mitri Hodnett, Jasmine Jones, McClinton Jones, Kaitlynn Judd, Deacon Lawless, Kolton Mabry, Martina McQueen, Martina Mills, Aaron Minze, Bowen Noyes, Jaise Oliver, Ashlyn Partain, Kailyn Partain, Suhaniben Patel, Kaigen Pillette, Melanie Pina, Michael Posey, Angeles Rosales, Aaryn Scires, Preston Simpson, Ashlynn Sturgeon, Zion Sweet, Paulette Vazques, Haysten Veretto, and Anna Williams.

7th Grade: Madison Angle, Sutton Bonner, Britain Bossier, Kaytlyn Brewer, Carly Coffman, Christina Ferguson, Abigail Garcia, Kamri Griffin, Jamesha Hatcher, Garridan Henderson, Pamela Henderson, Kealie House, Kourtnee Kirgan, Andrea Jaurgui, Kaitlin Newman, Brittani Oglesbee, James Reed, Sarah Richmond, Jolan Somogyi, Haley Stone, Kierra Streefkerk, Noah Van, Kelsey Waltmon, Margaret Weldon, Jamie Wilkinson, and JoAnna Zamora.

8th Grade: Jacob Allred, Mattie Awalt, Owen Awalt, Kyler Bonner, William Cook, Austin Frasier, Cali Gawryszewski, Anna Claire Ham, Grant Hubbert, Abby Knight, Claire Partain, Nihar Patel, Bethany Pruitt, and Russell Schick.

A/B Honor Roll

6th Grade: Lisa Amparan, Caleb Arnold, Ty Bachtel, Ashton Bagley, Isaac Bishop, Ella Boyington, Johnny Burns, Edith Cockerell, Justin Cooper, Jordan Dawkins, Parker Eidson, Hillary Elgueda, Vanessa Escobeda, Desiree Henry, Nicholas Hergett, Joseph Hilburn, Kyleigh Hudson, Iesha Jenkins, Justin Knight, Rhiannan Kocher, Brianna Lamb, Jillian Lane, Lloyd Latshaw, Hannah Leatherman, Garrett Mensch, Zaria Oates, Haley Phillips, Edgar Pozada, Sahil Raja, Jillian Ratliff, Josey Richardson, Kevin Rivera, Samantha Roberson, Brodrick Rose, John Rose, Ashley Sanchez, Serena SanMiguel, Autumn Sleziak, Chandler Sleziak, Mayra Soto, Janisha Thomas, Denitra Thurman, Adan Vazquez, Kyle Wallace, Marjorie Wilson, Daisha Yarbrough, and Jordan Zamora.

7th Grade: Kolby Adams, Lauren Adcock, Madison Akers, Kaylee Barrett, Felix Casas, Kourtney Crocker, Patricia Davila, Tiffaney Dennis, Jaclyn Fernandez, Alexandra Gaftiniuc, Marisol Garcia, Dlynda Gatson, Savanna Kellum, Nicholas, Knight, Tanna Lide, Anthony McHenry, Bethany Meyers, Karen Monico, Robyn Nesbit, Dana Nyarady, Lee O’Pry, John Owens, Shivani Patel, Esmeralda Perez, Brannen Peterson, Remington Price, Juan Quezada, Paola Ramirez-Jimenez, Tiara Rischer, Carrington Roberts, Alexander Rodriguez, Alexis Rodriguez, Sergio Rodriguez, Piper Rutledge, Blayne Stauffer, Randi Ward, Bailey Warren, and Makenzie Winner.

8th Grade: Chance Bancroft, Alyah Beck, Joshua Bogle, Myles Bonds, Alexia Bonner, Courtney Bugg, Linda Cain, Kacie Carroll, Brandi Carter, Nathan Davis, Kara Doyle, Jennifer Espinoza, Spencer Fair, Aaron Fletcher, Caleb Fox, Elena Gallegos, Hannah Garner, Matthew Griffin, Colton Harkcom, Vanessa Hidalgo, Karisty Hopper, Taylor Johnson, Alonzo Jones, Konnor Key, James Kirgan, Zachary Martin, Michael McAdams, Nachelle McKindra, Cody McQueen, Malinda Meyers, Robert Mooneyham, William Mooneyham, Ashley Nesbitt, Laura Nunez, Azucena Ojeda, Tiffany Owens, Arron Pfleeger, Tarrance Rischer, Riley Simpson, Lawren Sledge, Zackary Snider, Dalton Stautzenberger, Abby Teer, Emily Thompson, Makayla Thurman, Andrew Walker, Shelby Waltmon, Gary Wheeler, Callie Williams, Chloe Wilson, and Olivia Wilson.